player242

dá se přestoupit z osmiletého gymnázia na střední ?

Zdravím,
dá se z kvarty (9. třída) na osmiletém gymnáziu přestoupit na „normální střední“?

Nejlepší odpověď
Drap

Po dokončení deváté třídy ano.

Další odpovědi
M.

Určitě po dohodě. Měl sis to hlavně taky rozmyslet před příjímačkami, myslím, že by to bylo lepší.

ShyDoe

ano dá, ale když bude důvodem, že se ti na té škole nelíbí a né třeba stěhování, tak si na tebe učitelé do konce 9. třídy zasednou … taky jsem to tak měla (a nebyla jsem sama) :/ a taky je fakt, že už teď je většinou po přijímačkách, že by včasné rozhodnutí přišlo vhod :)