Fienir

Dá se někde koupit gorila?

Je povoleno chovat gorily? Jaká je přibližně pořizovací a provozní cena?

Nejlepší odpověď
anonym

Velká plyšová gorila se chovat dá i v bytě, pořizovací cena záleží od velikosti a materiálu a provozní cena bude pouze za čistírnu dle stupně a frekvence znečištění…Vážně, děláš si srandu?

Další odpovědi
Lucijej

Do osobního vlastnictví nelze, na to jsou gorily moc ohrožené. Chovat ji mohou pouze zoologických zahradách.

venkovan

Domluv se s bezpečnostní agenturou.
Pokud ale potřebuješ inteligentní gorilu, tak to ti neporadím.