Pokročilý

Dá se nějak zařídit (nenakupovat!!!) abych všude v ČR měla internet zdarma? Jako třeba bez připojení:)

Kdybych chtěla všude mít internet (facebook, youtube, odpovědi.cz,...) zdarma, mám si něco stáhnout nebo to nejde a musím být připojená? Ale né že bych si to koupila a aby mi to nežralo kredit :'D:))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ne, nedá.

Další odpovědi:

Stříbrný

to by pak měl každý...a kyslík s tmobilem by zkrachoval protože by všichni měli skype
Doplňuji:
ale pokud se budeš vyskytovat poblíž mého baráku, pak já sem ten ochotný "člověk" co nabízí z domu otevřenou wifi pro všechny, mě takto žádné riziko nehrozí, že to lidi používají...jestli je to tak jeden člověk do měsíce...

Pokud bys měla zájem to obejít a nic si nepořizovat (t.j. nic neplatit), tak musíš v každém místě, kam zavítáš, najít ochotného "troubu", co ti dovolí přihlásit se přes své vlastní připojení. Nějaký čas to může dokonce fungovat. Jen bych se obávala, že ti "ochotní" to budou chtít jednou vrátit.

Zlatý

Mít internet bez připojení nelze.
Nejdříve se musíš na ten internet totiž připojit. To připojení zdarma lze jen prostřednictvím volně přístupných WiFi sítí a ty vůbec nejsou všude!
Řeším to připojením péčí operátora, jsem na netu všude, jenže musím platit.

Zlatý

Pokud má počítač (notebook, netbook, ultrabok, tablet, ...) wifi, tak se lze připojit k free wifi hotspotům - ty najdete například v některých úřadech, restauracích, kaváren, obchodních středisek, apod.
Jinak hold budete muset platit nějakému poskytovateli za internet. Asi nejvýhodnější mobilní (přenosný) internet nabízí operátor U:fon - vizte www.ufon.cz

Bronzový

Připojení musíš mít vždy! A pak si musíš najít někoho, kdo to bude za tebe platit. Tím pádem máš vše zdarma.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.