Bronzový

Dá se celoplošně nastavit způsob zobrazení souborů?

Řekněme, že mám adresář s názvem PŘÍRODA. V něm mám dalších 30 podadresářů s názvy např. Moře, Les, Západ slunce, Hory, Krajina atd... a v každém z těchto podadresářů jsou fotky. Otevřu si podadresář "Moře" a mám tam různé fotky na téma moře, které jsou zobrazeny jako ikony (horní lišta - Zobrazit). Já si jejich zobrazení nastavím jako miniatury.
Dále v adresáři "Les" jsou další fotky zobrazeny jako filmový pás a já je chci opět mít jako miniatury. Takhle bych mohl pokračovat s dalším adresářem "Západ slunce" atd. a postupně všechni ručně přenastavovat.

Nevíte, jak docílit toho, aby se mi komplet všechny fotky v hlavním adresáři PŘÍRODA zobrazili ve všech podadresářích tak jak chci, aniž bych musel postupně všechny adresáře nastavovat ručně? díky

Jedná se o windows XP.
Doplňuji:
www> mě šlo právě o to, abych jednotlivé adresáře(neboli složky)jako třeba zmíněná příroda, les, ap.(které naleží hl. adresáři PŘÍRODA) nemusel nastavovat zvlášť, ale v hlavním adresáři PŘÍRODA nastavil celoplošně, že všechny fotky v jednotlivých podadresářích se budou zobrazovat shodně(třeba jako miniatury)...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sice ti ne zcela rozumím, ale ze zkušenosti vím toto:
Každý "adresář", (jeho složky) čímž mám na mysli příroda, les, ap. musíš nejdřív otevřít zvlášť a nastavit zobrazení (filmový pás, miniatury, detaily..). Poté při otevření uvidíš obrázky tak jak sis zvolil.
Praxe
Beru to podle XP a ono to bude všude stejné.
Doplňuji:
Tvoje doplnění:
Tak to asi XP neumí, alespoň já o tom nevím, vždy jsem to dělal jak uvádím. Navíc: Ale zase tolik práce to není, aspoň pro mne ;-).

Další odpovědi:

Bronzový

davide, já to s obrázky mám tak, že v Dokumentech, který mám na ploše mám složku Obrázky (mimo jiné) , všechny obrázky jsou nastavený jako miniatury, každé téma je ve složce podle tématu, dokonce když toho mám větší množství tak si udělám další podsložku a myší do ní natahám všechno co tam patří, takže ušetřím spoustu místa rychleji vše nacházím bez zdržování s rolováním atd, skus a dej vědět, i když někdo má lepší způsob, ahoj...

Zlatý

Já mám sice win 7, ale podívej se myslím že to jde i v XP.

Pravé tlačítko myši - vlastní nastavení této složky- optimalizovat složku pro obrázky

+ zaškrtnout okénko - Tuto šablonu použít i na podsložky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.