Jak mám nastavit otevření souborů?

Když chci otevřít jakokoliv složku, kliknu na ni dvakrat a misto toho aby se otevřela tak naskočí tabulka s vyhledavaním. A když na to kliknu pravím tlačitkem tak je na prvnim místě hledat a podtim je otevřít a podtím prozkoumat atd. Je to u všech souborů. Co mám udělat aby se mi to po dvojim kliknutí automaticky otevřelo????
Mám Windows xp.

Nejlepší odpověď
rynek878

prostudujte si tento link:

P.S.
pokud vám to dělá jen poslední dobou,možná by stálo za pokus, vrátit se bodem obnovení před tento problém(časově)

Zdroj: http://www.pan­ska.cz/ivt/do­ku.php?id=nas­taveni-prostredi-windows

Další odpovědi
DDarent

LOL...... XP.......