Makik

V kolik hodin začíná cyrilometodějská bohoslužba?

Dobrý den, v úterý je Cyrila a Metoděje, neví někdo, jak jsou bohoslužby? Jeden člověk mi tvrdí, že stejně jako každé úterý, tj. 16:00, druhý jako v neděli, tj. 9:00. Dokázal by mi někdo poradit? Alespoň jak je to u vás? Předem děkuji.

Odpovědi
annas

Časy bohuslužeb se různí, pokud myslíte na Velehradě – viz níž.

5.7.
10.30 h – Mše na nádvoří – biskupové Moravy a Čech
15.00 h – Mše sv. byzantsko-slovanského ritu

http://www.far­nostvelehrad.cz/do­kument/Poute-na-Velehrade-43/

Drap

Na každém místě je to jinak. Musíš se informovat v dané lokalitě