CJNERO

Cus, mám mít ve středu mluvní cvičení na mnou zvolené téma a vůbec netuším na jaké téma bych měl povídat. Prosím napište

Mluvní cvičení – poraďte, nevím si rady s tématem

Nejlepší odpověď
www

Ale běž.. Nic tě nebaví, nic tě nezajímá, nic nechceš vědět ? Je to přece volné téma 😉

Další odpovědi
Drap

Co prázdniny, nějaký zážitek z prázdnin

hanny 2

Zkus povykládat,co chceš v životě dělat!

To co jsi napsal do diskuze mělo být napsáno do „doplnění otázky“!V diskuzi si toho pravděpodobně už nikdo nevšimne!
O New Yorku může klidně mluvit,když to má být Tebou zvolené téma,tak prostě mluv o čemkoliv,co si Ty sám zvolíš!

CJNERO

A myslíte že je dobré mít jako mluvní cvičení referát napr. O Las Vegas? Děkuji