kašenkaa

Znáte nějaké zajímavé téma na mluvní cvičení?

Tak pro druhý ročník na střední, alias libovolné téma a já jsem v koncích…

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu, otázka se opakujete, třeba najdete téma, které vás zaujme. Vybírat můžete nejméně z 15 nápadů.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mluvn%C3%AD%20cv­i%C4%8Den%C3%AD

Další odpovědi
yuko

Ja bych si z toho seznamu od annas vybrala tema podzim. Povykladat o tom, jak si s nami podzim hraje. Jak na nas pusobi sychrave pocasi nebo ranni mraziky a letni pocasi behem dne. Ze pred mesice jsme se jeste vecer opalovali a ted je tma.
Na druhe strane diky delsim vecerum mame vice casu na vzpominky – smutne i vesele. A co delame pro to, aby nas ta nostalgie uplne nepohltila. Myslim si, ze to pujde – presla bych na nejakou akci, na ktere jste v techto dnech byla nebo na jakou se tesite…Kazdy vidime podzim jinak…

marci1

Třeba teď se blíží 28. říjen-Vznik Československa, o tom se dá mluvit dosti dlouho, zkus to nějak oživit a budeš za hvězdu. 🙂