taborsky ruda

Cukrovková NEUROPATIE – Léčba přístrojem MDM – má někdo zkušenosti?

dočetl jsem se zkušeností pouze v inzerci na tuto poměrně drahou metodu, kterou nehradí zdrav. pojišťovny.Prosím tedy někoho, kdo má tuto léčbu za sebou, aby mi poradil. Může i na: ruda.taborsky@gmail.com Děkuji.

Odpovědi
mosoj

Protože mám mnoho zdravotních problémů zajímám se o různé fyzikální léčebné metody. Tuto metodu neznám. Podezřelé je že nikde se nepíše o principu na jakém tento přístroj léčí. Ono sednout si do křesla dát si na uši sluchátka a poslouchat pěknou hudbu už samo o sobě člověka uklikdní.
To je vše. Zase ho nasere ta cena !!!
Mám velmi dobré zkušenosti s pulsní magnetickou léčbou ( uznávaná metoda která se aplikuje v rehabilitačních centrech a jednou za půl roku ji pojišťovna hradí) a z různými léky podporující prokrvování ( Betaserc,Anopyrin, Gingo, výborný Secatoxin !! atd.)
Raději bych investoval 300 Kč do injekcí vitamínů B .
Vězte, že neuropatie je nevyléčitelná, dá se pouze vhodnými léky a metodami zpomalit .

marci1

Zkušenosti s léčbou přístrojem MDM bohudík nemám, ale dočetla jsem se, že : „První nezávislá, dvojitě zaslepená studie provedená v roce 2013 akademickými pracovníky lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, neprokázala žádný pozitivní efekt v léčení bolestivé diabetické neuropatie ve srovnání s placebem. Metoda je tedy hodnocena jako prakticky neúčinná“. Snad se ozve někdo, kdo má nějaké zkušenosti.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Me­sodiencefalic­k%C3%A1_modula­ce