Pokročilý

Cukrovková NEUROPATIE - Léčba přístrojem MDM - má někdo zkušenosti?

dočetl jsem se zkušeností pouze v inzerci na tuto poměrně drahou metodu, kterou nehradí zdrav. pojišťovny.Prosím tedy někoho, kdo má tuto léčbu za sebou, aby mi poradil. Může i na: ruda.taborsky@gmail.com Děkuji.

Odpovědi:

Zlatý

Protože mám mnoho zdravotních problémů zajímám se o různé fyzikální léčebné metody. Tuto metodu neznám. Podezřelé je že nikde se nepíše o principu na jakém tento přístroj léčí. Ono sednout si do křesla dát si na uši sluchátka a poslouchat pěknou hudbu už samo o sobě člověka uklikdní.
To je vše. Zase ho nasere ta cena !!!
Mám velmi dobré zkušenosti s pulsní magnetickou léčbou ( uznávaná metoda která se aplikuje v rehabilitačních centrech a jednou za půl roku ji pojišťovna hradí) a z různými léky podporující prokrvování ( Betaserc,Anopyrin, Gingo, výborný Secatoxin !! atd.)
Raději bych investoval 300 Kč do injekcí vitamínů B .
Vězte, že neuropatie je nevyléčitelná, dá se pouze vhodnými léky a metodami zpomalit .

Zlatý

Zkušenosti s léčbou přístrojem MDM bohudík nemám, ale dočetla jsem se, že : "První nezávislá, dvojitě zaslepená studie provedená v roce 2013 akademickými pracovníky lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni, neprokázala žádný pozitivní efekt v léčení bolestivé diabetické neuropatie ve srovnání s placebem. Metoda je tedy hodnocena jako prakticky neúčinná". Snad se ozve někdo, kdo má nějaké zkušenosti.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/M esodiencefalick%C3%A1_modulace

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.