HarpPlayer

Co znamená toto zvláštní označení některých složek ve OneDrive?

U některých souborů i složek na serveru ONEDRIVE.LIVE.COM
se mi začaly objevovat zvláštní „značky“ nad názvem složky/souboru.

Nikdy jsem nic podobného neviděl – vypadá to jako „indiánské číro“ – nebo „světelná zář“.

Žádnou logiku mi to nedává…

Díky za každou radu …

Odpovědi
JK2021

Třpytky (tři malé modré čáry) zobrazené vedle souboru nebo složky označují, že je soubor nový – https://suppor­t.microsoft.com/cs-cz/office/co-znamenaj%C3%AD-ikony-onedrivu-11143026-8000-44f8-aaa9-67c985aa49b3?ns=O­NEDRIVE&versi­on=16#ID0EBH=Web

led

Jedna z možností:
Váš osobný cenzor tam zrejme zabudol zneviditeľniť (pre vás) svoju pracovnú značku „Pozor, treba preveriť a postihnúť vinníka“
Viete vy, kto všetko vaše informácie na externom úložisku číta?