Stříbrný

Co znamená symbol benzinové pumpy na telefonu Samsung? Nedělám si srandu...

Je to tak, mamka má mobil Samsung a před nějakou dobou se jí to tam objevilo - opravdu to vypadá jako kontrolka v autě, když dochází benzín =D Červená a na levé straně jsou takové tři malé obdélníčky na sobě... vážně netuším co by to mohlo znamenat. Mamka nic nestahuje a v mobilu má pouze základní aplikace, tzv. ty co už tam byly, nic nového.
Doplňuji:
model telefonu: SGH-D900i
teď jsem našla návod, ale i když jsou tam popsány jednotlivé ikony, tak benzínka tam není ;)

barbakan: baterie to není, na to má vlastní značení, jako u jiných telefonů, ale je ot hned vedle ní =D

Deli: tak to jste mě opravdu pobavila ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To je legrační :-)
Bohužel nevím, ale vím, co se stalo jedné známé. Je to už hodně hodně let... Koupila si auto v bazaru, ale byla nadšená - první auto, čerstvé papíry... Vyjela tedy na návštěvu rodiny vzdálené pár desítek kilometrů. V polovině trasy se jí rozsvítila červená konvička. Nedošlo jí, že jde o varování docházejícího oleje, nevěděla, že má hned zastavit. Napadlo ji: "Jé je, to je chytré auto! Ono ví, že Karel už staví na kafe!" a přidala plyn....
Také si nedělám srandu!

Další odpovědi:

Zlatý

Nejsou to ikonky:• : Zesilující a vibrace,• : Vibrace,můžete se podívat v odkazu.Je ale potřeba ho otevřít v googlu.

Zdroj: http://www.cesky-navod.info/mo bilni-telefony/samsung.htm

Zlatý

Nevím,ale třeba to je kapacita baterie.
A o jaký model tlf. se jedná?

Zlatý

Těžko tápat o významu uvedeného piktogramu.
Jenom mě napadlo. Telefon má interní paměť 60 MB. Nejedná se o hlášku plné interní paměti nebo naopak paměťové karty.
Doplňuji:
dědapetr by mohl mít pravdu.
Díval jsem se mobil manželky a je tam ikona vypadající jako "benzínová pumpa" ale ve skutečnosti je to mobil s několika naznačenými vlnkami ( on ten mobil je naznačený s anténkou, což dńešní generace již nezná). Takže ikona týkající se
zvuku a vyzvánění

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.