Ella

Co znamená symbol benzinové pumpy na telefonu Samsung? Nedělám si srandu…

Je to tak, mamka má mobil Samsung a před nějakou dobou se jí to tam objevilo – opravdu to vypadá jako kontrolka v autě, když dochází benzín =D Červená a na levé straně jsou takové tři malé obdélníčky na sobě… vážně netuším co by to mohlo znamenat. Mamka nic nestahuje a v mobilu má pouze základní aplikace, tzv. ty co už tam byly, nic nového.
Doplňuji:
model telefonu: SGH-D900i
teď jsem našla návod, ale i když jsou tam popsány jednotlivé ikony, tak benzínka tam není ;)

barbakan: baterie to není, na to má vlastní značení, jako u jiných telefonů, ale je ot hned vedle ní =D

Deli: tak to jste mě opravdu pobavila ;)

Nejlepší odpověď
Deli

To je legrační 🙂
Bohužel nevím, ale vím, co se stalo jedné známé. Je to už hodně hodně let… Koupila si auto v bazaru, ale byla nadšená – první auto, čerstvé papíry… Vyjela tedy na návštěvu rodiny vzdálené pár desítek kilometrů. V polovině trasy se jí rozsvítila červená konvička. Nedošlo jí, že jde o varování docházejícího oleje, nevěděla, že má hned zastavit. Napadlo ji: „Jé je, to je chytré auto! Ono ví, že Karel už staví na kafe!“ a přidala plyn…
Také si nedělám srandu!

Další odpovědi
dědapetr

Nejsou to ikonky:• : Zesilující a vibrace,• : Vibrace,můžete se podívat v odkazu.Je ale potřeba ho otevřít v googlu.

Zdroj: http://www.cesky-navod.info/mobilni-telefony/samsun­g.htm

anonym

Nevím,ale třeba to je kapacita baterie.
A o jaký model tlf. se jedná?

mosoj

Těžko tápat o významu uvedeného piktogramu.
Jenom mě napadlo. Telefon má interní paměť 60 MB. Nejedná se o hlášku plné interní paměti nebo naopak paměťové karty.
Doplňuji:
dědapetr by mohl mít pravdu.
Díval jsem se mobil manželky a je tam ikona vypadající jako „benzínová pumpa“ ale ve skutečnosti je to mobil s několika naznačenými vlnkami ( on ten mobil je naznačený s anténkou, což dńešní generace již nezná). Takže ikona týkající se
zvuku a vyzvánění