kefud

Co znamená svítící panáček na displeji PC po úplném vybití a a znovunabití autobaterie u Octávie II

Je zapotřebí navštívit servis?
Doplňuji:
Automobil má palubní počítač.

Odpovědi
zzzzz

Já mám tyky v autě PC a stačí, když přejedu nějaký tankodrom a hned se nějaká kontrolka rozsvítí. Pak to napojíme na diagnostiku a jen to smažeme. Ty PC na naše cesty nejsou dělané. Ale můžete si stáhnout na internetu manuál na vaše auto a tam si přečíst co to znamená. Je jich ke stáhnutí zdarma plno, poslala bych vám odkaz, ale nevím obsah rok atd.

player242

V tom případě jsem idiot :D