Rokio

Co znamená slovo domina?

Má tento pojem něco společného s dominem, nebo s dominantním člověkem?

Nejlepší odpověď
dubraro

To druhé. Označuje se tak žena, která při sexu zaujímá vedoucí roli, jinak řečeno určuje, co se bude dělat. Často to zahrnuje ponižování nebo působení bolesti muži. Tady se dominantnost již setkává se sadismem.

Další odpovědi
elkon

Nemusí zákonitě dojít až k sexu, ale tato žena ovládá muže, nejčastěji pomocí různých pomůcek. Nemyslím, že to je normální. Řekl bych, že ten muž je svým způsobem slaboch.