Dr. Avatar

Co znamená server RPC není k dispozici?

Co znamená server RPC není k dispozici kdyz chci tisknout predem dekuju za odpoved

Nejlepší odpověď
rynek878

Máte pravděpodobně zakázanou službu DHCP. Musíte jí dát povolit.
takto:
start-ovládací panely-nástroje pro správu-služby.

Ewi-ng

Služba DHCP je povolena a vše co je zde popsano je spuštěno a pořad mi naskakuje ,že server RPC není k dispozici. ☹

Ewi-ng

Služba DHCP je povolena a vše co je zde popsano je spuštěno a pořad mi naskakuje ,že server RPC není k dispozici. ☹

yak

Předpokládám, že „RPC“ bude zkratka za „remote procedure calling“. V české verzi to je služba s názvem „Vzdálené volání procedur“. Řešil jsem týž problém. Krom této služby jsem ale musel ještě zapnout „Lokalizace vzdáleného…“ a také služby „Řazení tisku“