co znamená když spadnou hodiny ze zdi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Znamená to, že se můžou rozbít. jinak na pověry nevěřím.

Nevěřím na pověry, ale jen tak mě zajímá co a jak. Mám prosbu a to na základě odpovědí ostatních, které říkají, že se něco stalo v rodině. Napiš mi prosím formou kontaktovat uživatele co se teda stalo. já si myslím, že prostě nic a jen spadly ze zdi.

Další odpovědi
Michal

Asi se rozbijou,protože je tam někdo blbě pověsil.

anonym

Existuje pověra – blízká smrt v rodině.

iwetax

Že se někomu stalo něco zlého

panenka

znamená to že se stane nebo stalo někomu z rodiny něco zlého

SinceX

Poltergeist? Duch, který je vyživován negativní energíí..nejste často naštvaná? :)))

Anonymky

Mnu tak asi to ze nefungojou!!! Nebo nějaké nebezpečíí!!!

Urijka

Vyviklal se hřebík, moc často jste je natahovali.

Sexi

Ne mislim si že sú v dome duchovia zemrelych stávajú sa divné veci