Frogman

Co znamená holandsky „[chot frdome]“?

Někde jsem narazil na český překlad „k*rva“, ale když jsem zkusit zpětný překlad z češtiny do holandštiny, tak to nesedí. Trochu mi to připomíná spojení „běž do… (určitých míst :DD)“, ale to asi správně nebude. :D
___
Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=IAhaKvPVjZY&fe­ature=youtu.be&t=16m16s

Odpovědi
quentos

Holandské „Godverdomme“ Google translator skutečně překládá jako „k*rva“, ale také jako „zatraceně“ či příd. jm. „posraný“. Při detailnějším rozboru uvidíme příbuznost s angl. příd. jm. „goddamn“.