annas

Co znamená „být chytrý jako Šalamounovo (mohu to napsat?) hovno?“

Nejlepší odpověď
kropitko

Dotyčný sám sebe považuje za chytrého, ale opak je pravdou.

Další odpovědi
anonym

určitě to neznamená, že je dotyčný chytřejší než Šalamoun … 🙂 spíš naopak

anonym

Samozřejmě ironie. I když,jak se někdy zdá,je hovno a nemusí být nutně Šalamounovo,mi­nimálně stejně chytré,jako některý zástupce druhu Homo sapiens.

led

Dotičná múdrosť = múdrosť výkalu = 0

hanulka11

je asi blbý jak troky

vagra

Když už si tady zasvěceně povídáme o ......lejnu 🙂

  • Slyšel jsem přirovnání-Je chytrý,jakoby sežral Šalamounovo /nebo Šalomounovo?/ hov­no!

Jaký to asi má význam?Stejný?

annas

Vagro, vagro… Stejné. Nebo ještě horší – víc blbější?