zjentek

Co za malinkatý bazmeg se vždy ztratí, když předtím vypadne z kontaktní plochy tlakoměru?

Je to o zdravé nervy to už je kuwa třetí do roka co mně přestal měřit odfouknutí z ventilku 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

@alien (díky), tak jsem hledal na netu a dost se zde k manometrům nabízí Cu podložka. tak že by tohle? 🤔🤔🤔
(Ale je fakt, že jsem takto přišel už o tři přístroje, nevymýšlím si. Nejprve jsem to neřešil, proto o tom nic nevím, ale potřetí UŽ NEBUDU, už to leze do peněz, zas tak laciné nejsou- podřadné nekupuji… Možná moc tlačím, kdo ví 🤷‍♂️)

@elkon, tak počkej ještě pár desítek a vypadnou ti zuby 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

@dochy, těžko se tomu věří, ale je to tak. Ale já přijdu celé věci na kloub… zjistím to!!!

Odpovědi
aliendrone

Tož nwm co máš na mysli, ale z logiky věci by mohlo jít o dosedové TĚSNĚNÍ (pryžové). 😉

elkon

Používej kvalitní přístroj a nic z něj padat nebude. Nikdy se za desítky let nestalo, že by mě něco vypadlo.

Dochy

Tak se mi ještě nikdy nic taového nestalo. Zlomila se hadička, celé to měřilo na ho… (až když mi dvě různé pumpy ukazovali stejnej tlak, jinej než manometr, jsem ho zahodil) rozšlápnul jsem ho, zrtratil jsem ho, ale ještě nikdy mi z něj žádnej bazmek jentak nevypad.

zjentek

Naposledy se mně to stalo u tohoto>>> https://pneume­rice.heureka.cz/com­pass-09334-pneumeric-7-bar/#prehled/

Nikde nevidím obrázky, abych dobře viděl do toho „ventilku“ a mohl si to porovnat s těmi svými zničenými a přijít tak celé věci na kloub. V servisu jeden mistr měl názor „já nevím“. 🤦‍♂️

(Použil jsem ho tak 30–50× a bylo to 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️)