Angi-Shy

Co za gel použila v tomto videu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=dNkodM5N0Qw v 10:40
V popisku píše Magic Gloss UV gel, co jsem ale vyhledala jsou gely na nehty a ty myslím se musejí dát právě pod nějakou uv lampu ne? Přitom tady v tom videu to zaschne samo, a to i v jiných videích.
Který gel to tedy použila nebo který by jste podobný doporučili na podobnou tvorbu?

Nejlepší odpověď
cochee

Tam je to napsáno v komentářích, hned druhý zhora je dotaz na to (Create&Explore Love před 1 měsícem) a třetí je odpověď autorky (Fairysnmypond před 1 měsícem). UV záření to zpolymeruje-vytvrdí. Píše tam, že samozřejmě nejlepší je UV lampa, ale zpolymeruje to i na slunci (kteréžto má taky ve svém světelném spektru UV záření), akorát to asi bude trvat o hodně déle – má domněnka. Což jsem si i sám myslel, než jsem se to v těch komentářích dočetl. Není to ale gel na nehty, i když to bude asi hodně podobné, je to přímo… hmota pro modelování, či jak to nazvat. Viz zdroj. Zdá se mi to teda dost pálka na modelářskou hmotu, 230 Kč (v přepočtu) za lahvičku 1 fl. oz., což je asi 28 ml. A to je eBay, jinde to může být krutě dražší.

Zdroj: http://www.ama­zon.com/Lisa-Pavelka-306605-Magic-1-Ounce/dp/B0023SXKYU