mosoj

Co vy na to pamětníci ?

Zažili jsto to na vlastní kůži ?
http://picasa­web.google.com/mo­soj3/JeToPrav­da?authkey=Gv1sRgCJuW­zIu3q9LsqQE#sl­ideshow/55064­16227599087394

Nejlepší odpověď
martina1

Pamětnice nejsem,ale autor článku se musí asi hodně divit, jak se seknul.Ještě,že mu to nevyšlo......

Další odpovědi
flodur

Ten zimní spánek byl ale sakra dlouhý.Taky jsem se až teď probudil.Asi jsem všechno prospol.

anonym

To všechno je pravda,asi taková,jakože poručíme větru,dešti.

led

nešlo mi to otvoriť, neviete prečo? Otvorila sa stránka albumu, ale nevidela som žiadne obrázky

mosoj

Dnes jsem dal tři odkazy. Všechny Vám nejdou otevřít.
Pokud se otevře stránka albumu jste tam, je třeba ale ještě na další album kliknout. Někdy se to stává.Také se mi to stalo ale teď nevím na co jsem klikal dělal jsem to automaticky. Jinak odkazy jsou nyní funkční.
Chce to trochu zkoušet.