Zlatý

Co vy a velikonoční koledníci?

Blíží se toto období a já se ptám: Máte také takové koledníky ve svém okolí, kteří vás nepozdraví jak je rok dlouhý , ale potom stepují u dveří a čekají na koledu ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No přeeeesně :) Parchanti nemytý :-D Celý rok chodí kolem, nezabučí ani jeden z nich a pak tady mydlej do dveří. Ne, já na to kašlu, nejsem lakomá, tím to není, ale já nevidím jediný důvod, abych jim otvírala, jednou, dvakrát jsem to udělala, zbyl po nich jen binec, papírky, vejce rozmydlený o barák, dalo mi práci to očistit, tak na to už kašlu. Nic nebude :-)))

Další odpovědi:

Stříbrný

Vůbec netuším, kdo k nám chodí. Celé dopoledne jsem na koledě, když mě pak přivedou domů, jsem tak unaven, že se o takové věci nezajímám.

Zlatý

Bydlím v paneláku a tak je tady klid,nikdo sem neleze.Lidi se tu pořádně ani neznají.

Bronzový

Ne já bydlím na vesnici, no vlasně pár km od ní, jsme chatová oblast a všichni se tady známe. Celoročně tu žijeme jen my a ještě jedna rodina v dalším domku, ostatní jsou chataři a ti většinou na sezonu přijíždí poprvé na velikonoce. Velikonoce jsou pro nás setkáním po dlouhé zimě, tak se všichni navštěvujeme a oslavujeme:-)

Celý velikonoce jsou jen pitomá komerce.

Mám podobné zkušenosti jako Samba,koledníci se k nám sejdou,že je ani neznám a když ano,tak pozdraví jen část z nich,jinak mě to připadá jak žebrání.

Pokročilý

Možná se stydí a na Velikonoce si dodají odvahy - mají žilu a dle tradice ji mohou i použít...

Pokročilý

Myslím, že nečekají na koledu, ale na to, jak tě zmlátí :D

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

emefej a doufám, že ti , kteří ti naliji do chřtánu, celoročně zdravíš, nebo máš okno jako sviňa? :-)

Stříbrný

Emefej

Však víš, jak to chodí...

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.