Avatar uživatele
anonym

Co vy a velikonoční koledníci?

Blíží se toto období a já se ptám: Máte také takové koledníky ve svém okolí, kteří vás nepozdraví jak je rok dlouhý , ale potom stepují u dveří a čekají na koledu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? quentos, dědapetr, redy, gecco, zzzlatokopka před 3324 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

No přeeeesně :) Parchanti nemytý 😁 Celý rok chodí kolem, nezabučí ani jeden z nich a pak tady mydlej do dveří. Ne, já na to kašlu, nejsem lakomá, tím to není, ale já nevidím jediný důvod, abych jim otvírala, jednou, dvakrát jsem to udělala, zbyl po nich jen binec, papírky, vejce rozmydlený o barák, dalo mi práci to očistit, tak na to už kašlu. Nic nebude 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Vůbec netuším, kdo k nám chodí. Celé dopoledne jsem na koledě, když mě pak přivedou domů, jsem tak unaven, že se o takové věci nezajímám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Bydlím v paneláku a tak je tady klid,nikdo sem neleze.Lidi se tu pořádně ani neznají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzlatokopka

Ne já bydlím na vesnici, no vlasně pár km od ní, jsme chatová oblast a všichni se tady známe. Celoročně tu žijeme jen my a ještě jedna rodina v dalším domku, ostatní jsou chataři a ti většinou na sezonu přijíždí poprvé na velikonoce. Velikonoce jsou pro nás setkáním po dlouhé zimě, tak se všichni navštěvujeme a oslavujeme:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WenceslasRe

Celý velikonoce jsou jen pitomá komerce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mám podobné zkušenosti jako Samba,koledníci se k nám sejdou,že je ani neznám a když ano,tak pozdraví jen část z nich,jinak mě to připadá jak žebrání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Možná se stydí a na Velikonoce si dodají odvahy – mají žilu a dle tradice ji mohou i použít…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vanda6

Myslím, že nečekají na koledu, ale na to, jak tě zmlátí :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

emefej a doufám, že ti , kteří ti naliji do chřtánu, celoročně zdravíš, nebo máš okno jako sviňa? 🙂

před 3324 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Emefej

Však víš, jak to chodí…

před 3324 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek