Filip84

Co všecko přežije placatý přístroj iHebel z běžnýho zacházení?

Sedneš si na to.
Spadne ti to na zem.
Poleješ to colou.
„Půjčí“ si ho tvý tříletý dítě. Nebo tříletý dítě někoho z rodiny. Nebo ještě nějaké úplně jiné tříleté dítě! 😈
Poleješ to pívem.
Dáš si to do zadní kapsy, máš moc úplný kalhoty, a se ohneš.
Poleješ to kakaovým nápojem. 🤓
Zmokne to.
„Půjčí si ho "na hraní“ tvůj pes. Nebo úplně jiný pes! 😈

Přežije placatý přístroj iNáboženství něco z toho? Podle toho, co vím, iNáboženství nic z toho nepřežije.

Na obrázku je příklad placatýho přístroje od svatýho Steve Jobse. 😎😂

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Savier

Ne.

Moc toho nepřežije. Kdysi jsem si koupil iPhone 6 a hned na druhý den mi spadl do záchodu a přestal fungovat 😂 V tu dobu, ještě jako teenager jsem byl fakt naštvaný.

Dochy

Záleží na okolnostech. Nelze jednoznačně odpovědět. Cokoli ze seznamu může být konečná a zároveň cokoli z toho může mobil přežít.

Sednutí často vydrží (to vím, dávám ho zpravidla do zadní kapsy)
kola – záleží jakej máš telefon a jak jej pak ošetříš. Můj vodotěsnej bude v pohodě, pokud ho včas opláchnu aby mně to nerozežralo nabíjecí konektor.
Dítě – to je průšvih. Už jsem si jednou nechával vydávat novou SIMku. Starou sežvejkanou jsem jim tam donesl ukázat… Jinak můj kluk asi ve dvou letech (chodit ještě ani neuměl, ale tohle zvládnul) mi rozebral notebookovou klávesnici.

Zadní kapsa – viz výše
Kakao – viz kola
Zmokne to – zhruba to samé

Pes – víceméně jako dítě. Má zpravidla větší výdrž a větší sílu, děti zas vynikají vynalézavostí.

Anketa je na ho…

Filip84

Savier: Když Ti spadne mobil do výserny, tak to fakt není standardní „zátěž“ – jistě chápeš! 😅 Otázka je pojata humornou formou, ale to nic nemění na faktu, že to není standardní „zátěž“.

Ovšem mi padá mobil do mísy tak 2× za rok. Nicméně já s tím počítám, proto mám takový mobil, aby to přežil. Vytáhnu z mísy, v umejvadle na to prcnu pořádně mejdla, pomyju, pak utřu utěrákem, když je tam takový ten foukací sušák, tak v něm ten mobil cosi vysuším a vybavené! 😎😂

df

Filip84: tak jako je to pořád telefon, žejo. Já si své věci hlídám, šetřím si je. A shodou okolností mám Iphone 14 a jsem s tím velmi! velmi spokojen. Je sice dražší, ale je to kvalitka. A já mám rád kvalitní, poctivé věci.

Filip84

df: Pak jsi jeden z mála.

Já neříkám, jsou lidé jako Ty, taky znám, co jim to nikdy nespadne, šanujou to, starají se. Ovšem většině lidí to padá. Někdo je mehlo, to je zase jiný příběh, ale – co já vím – 2× za rok spadne mobil většině lidí. Neříkám, že do výserny, nebo z třetího patra. Ale spadne.

Nejde jenom o to, že ti mobil spadne do záchodu. Stačí déšť, zvedneš hovor, nateče do sluchátkovýho portu (nebo jinýho portu). Nebo velká vlhkota, třeba v koupelně.

Prostě to není moc praktické. Netvrdím, že s tím nevyžiješ – jestli jsi s to se přizpůsobovat elektronice, budeš spokojen. Já to tak nemám! 😅