lidush

Co všechno musím donést na Fú s už vyplněným formulářem pro nepodnikatele, krmě potvrzení o zdanitelných příjmech???

Doplňuji:
V průběhu roku jsem byla vedená i na ÚP a pár dní nikde..

Nejlepší odpověď
anonym

K daňovému přiznání je nutné doložit veškeré doklady k příjmům a k odpočtům, které v přiznání máte uvedeny. Potvrzení o zařazení do evidence ÚP nepotřebujete, to si úřady mohou stáhnout vzájemně z databáze.
Dny, kdy jste nebyla v evidenci ÚP ani nebyla zaměstnaná, Vám jednoduše budou chybět v odpracovaných dobách. To ale bude záležitostí OSSZ.