Avatar uživatele
Registrovaný

potvrzení o příjmech

Dobrý den,
bývalý zaměstnavatel mi odmítá vystavit potvrzení o výši přijmu k daňovému přiznání. Jedná se o leden-březen 2011. Musí mi toto potvrzení vystavit? Je na to zákon? V případě, že by stále trval na tom, že ho nevystaví, na koho se lze obrátit? Na FÚ? Na PÚ?
děkuji za odpověď
Jana

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Zkusil bych zavolat přímo na FÚ a zeptat se tam, jak v takové situaci postupovat. Zaměstnavatel povinen potvrzení vystavit do 10 dnů od podání žádosti. Povinnost mu ukládá ustanovení § 38j, odstavec 3 zákona o daních z příjmů.

http://diskuse2.jakpodnikat.cz /…

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 207
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.