Avatar uživatele
Kulpix

Co všechno jste v životě řídili?

Zkusili jste například s někým známým řídit autobus, zatímco jste měli řidičák pouze na babetu?:)

Zajímavá 0 před 2708 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
yuko

Ridila jsem dopravu. Ridim kolo, ridila jsem auto, zkusila ridit lokomotivu.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tak to záleží v jakém věku > jako dítko obecnou školou povinné jsem řídil traktor …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Dva různé náklaďáky (10 a 7 t), traktor (už ve 12ti), asi tucet typů os. aut, o něco méně motorek (ale ta Yamaha 1300 stála za to), motorový člun a elektroautíčko na baterky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Není toho mnoho ke chlubení. Nejvzácnějším autem bylo asi dvacetileté BMW 535. Z motorek Je to GSX1400. A coby děcku mi byl svěřen traktor, ale to mi tenkrát moc nesedlo, nějak se mi stavěl na zadní 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ladu, Fiata, V3S, OT 64, pouťové autíčko, škodovku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Parník → a bez řidičáku
[ten jsem si nikdy neudělala]…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kelley

Kromě osobáku – pionýra (bez papírů…), Pragu V3S, Tatru 148 asi sto metrů 🙂 , Dozer kolový (DOK – nakladač na vojně), „ještěrku“ – akumulátorový vozík na nádraží, na ten jsem ale kurz nedodělal, protože jsem ještě před koncem kurzu změnil zaměstnání. Snad jsem na nic nezapomněl…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tobby

Řídil jsem vysokozdvih, nemaje na něj papíry. Ale naložil jsem s ním celý vagon.
Kdysi jsem také v Chorvatsku řídil bez papíru Trabanta, kterým parkoval kamarád na nábřeží, a tak jsem se soustředil na to, abych zařadil správně zpátečku, že jsem radostně zacouval do zahrádky protější restaurace.

Upravil/a: tobby

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek