Kulpix

Co všechno jste v životě řídili?

Zkusili jste například s někým známým řídit autobus, zatímco jste měli řidičák pouze na babetu?:)

Nejlepší odpověď
yuko

Ridila jsem dopravu. Ridim kolo, ridila jsem auto, zkusila ridit lokomotivu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… tak to záleží v jakém věku > jako dítko obecnou školou povinné jsem řídil traktor …

Kepler

Dva různé náklaďáky (10 a 7 t), traktor (už ve 12ti), asi tucet typů os. aut, o něco méně motorek (ale ta Yamaha 1300 stála za to), motorový člun a elektroautíčko na baterky.

klumprt

Není toho mnoho ke chlubení. Nejvzácnějším autem bylo asi dvacetileté BMW 535. Z motorek Je to GSX1400. A coby děcku mi byl svěřen traktor, ale to mi tenkrát moc nesedlo, nějak se mi stavěl na zadní 🙂

Kelt

Ladu, Fiata, V3S, OT 64, pouťové autíčko, škodovku.

ivzez

Parník → a bez řidičáku
[ten jsem si nikdy neudělala]…

kelley

Kromě osobáku – pionýra (bez papírů…), Pragu V3S, Tatru 148 asi sto metrů 🙂 , Dozer kolový (DOK – nakladač na vojně), „ještěrku“ – akumulátorový vozík na nádraží, na ten jsem ale kurz nedodělal, protože jsem ještě před koncem kurzu změnil zaměstnání. Snad jsem na nic nezapomněl…

tobby

Řídil jsem vysokozdvih, nemaje na něj papíry. Ale naložil jsem s ním celý vagon.
Kdysi jsem také v Chorvatsku řídil bez papíru Trabanta, kterým parkoval kamarád na nábřeží, a tak jsem se soustředil na to, abych zařadil správně zpátečku, že jsem radostně zacouval do zahrádky protější restaurace.