Kazatel

Co Vás ve Vašem věku upřímně překvapilo, že je jinak, než jste si doposud mysleli?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Upřímně mě překvapilo, kolik zdravých lidi jezdí do lázni. Pokud ma potom někdo poprve v životě operaci a nárok na lázně, nikde není místo.

Další odpovědi
led

Život samotný dokáže neustále prekvapovať každého, kto dokáže myslieť, kto dokáže pozerať na svet vlastnými očami. Čo ma v mojom veku nielen v súčasnom ale aj v minulosti najviac prekvapuje, že som len človek a žijem medzi ľuďmi a nie som nesmrteľná…

hapiky

Upřímně mě překvapilo, že všechno je jinak!
Tvrdí to vědci, tel.seriál i komunisté!

zjentek

Při přemítání zpětně mě v pokročilém věku celkem upřímně překvapilo, o čem to tady na světě celé bylo. Hodně mě při tomto přemítání překvapila role člověka jako takového tady na Zemi a ještě více způsoby a principy jeho vlastního snažení. (;