Bronzový

Co Vás v TV reklamách nejvíce irituje?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

samotná existence tv reklamy.

a že ze mně dělají blbce (bez tohohle přece nemůžete žít!)

Další odpovědi:

Zlatý

Ty neustále se opakující stupidity = vymývání mozků.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tahle - na "Ledově Svěží Dech" - to je bílá vrána
http://www.youtube.com/…

Bronzový

Vadí mi, že mám puštěnou TV, koukám na film . seriál a ten je normálně hlasitý, začnou reklamy a šíleně to řve, div to neutrhne uši! K tomu člověk slyší, takhle nahlas!, úplně kraviny... Výrobek, který je na trhu 5 let je šíleně průlomový a největší novinka, protože se nejspíš málo prodával, jen párkrát se stane, že člověk narazí na vtipnou reklamu, která se mu líbí. A jelikož to společnosti vycítí, nechají ji pouštět tak často, až Vám také leze krkem...

Pokročilý

Mají dva způsoby jak upoutat diváka : Buď vytvoří krásnou reklamu propracovanou s dobrými herci za spoustu peněz- kterou si lidé budou pamatovat a koupí si ten výrobek. A druhý způsob je že udělají tak trapnou a naprosto bezduchou reklamu za pár korun, kterou si lidé ale taky zapamatují a koupí si ten výrobek. Protože si budou třeba povídat dva a řeknou si hele viděl si tu reklamu jak ty ženský spadl jogurt a ona řekla ono se to rozbilo na co to vlastně bylo ? jo na muller mix--a takhle si to lide pamatuji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.