Zlatý

Co Vás v poslední době začalo nejvíce bavit ? Mám na mysli, jakou jste si našli novou zálibu/koníček/hobby ?

Mě začalo bavit si číst řešené slovní úlohy z matematiky a fyziky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Žádný new koníček, moje zájmy jsou letité, stabilní a plně mne zaměstnají.

Další odpovědi:

Zlatý

Pečení rolád a dortů, na které jsem si dříve netroufala a teď zjistila, že na tom není nic obtížného, za to fantazie se do nich dá dát víc než dost. Zrovna plním a zdobím dvě bezlepkové rolády - jednu na večerní rodinnou sešlost, druhou zítra manželovi pro kolegy z práce.

Moje záliby jsou pořád stejné - čtení knih, poslech hudby, příroda a zvířata a tak. Zatím jsem si nenašla nic nového a ani nehledám.

Zlatý

Dívat se na pěkné ženy. Heč!!!!!!

Pěstování zeleniny ve skleníku je moje nejnovější záliba, která přibyla k těm starým.
Doplňuji:
Jinak rostliny celkově. Říše rostlin a stromů mě opravdu fascinuje..

Zlatý

Nemám nových koníčků. I v těch stávajících je pořád spousta nových věcí, které stejně nemůžu stihnout.

Michale, já mám v poslední době největší radost, když můžu odepsat Tobě na nějakou duchaplnou otázku duchaplnou odpověď, nebo úplně naopak smazat GVKB jeho přespříliš oduševnělé a nesrozumitelné dotazy. V tom už se začínám cítit jako ryba ve vodě (vlastně jako plavkyně na bazéně).

Bronzový

e-cigarety :) různé způsoby funkčnosti, vylepšování dílů apd. je to nekonečné téma :)

Bronzový

Začal jsem plavat v 50 m bazénu pod vodou na 2 nádechy.

Knihy..

Pokročilý

Latina ;))) Matematika a fyzika... tak tomu se nevěnuji ani ve škole (a pak to tak vypadá na vysvědčení) :D

Stříbrný

když mám čas tak trhám pařezy zejména pro místní zemědělské družstvo v jejich sadě.Je jich tam po vykácených jabloních 1900 takže je o zábavu postaráno.Ale BVP 2 si stím poradí.A už sháním další kšeft.

Stříbrný

Před loňskými vánocemi jsem si ve sklepě zařídil dílničku,kde lepím papírové modely .Kdysi jsem začínal s modýlky z časopisu ABC,potom jsem dlouhá léta nelepil.Teď stavím velké složité kamiony.Na zimu mám připravenou krabici plastových kamionů,kdysi slepených a potom zase polámaných,které chci zase zkompletovat.Kromě toho hodně jezdím na horském kole,ale to už mám odmlada.

Zlatý

Díky svým stávajícím "koňům" nemám čas na nové - v bazénu a na parketě trávím nejvíce volného času. A pak u plotny, vaření mě neskutečně baví.
Ale teď jsem si vzpomněla - dostala jsem komplet francouzskou kuchyni - takže listuji super recepty a dost na nich ujíždím. Jsou to fakt lahůdky a moc mě baví se s nimi "patlat".

Diskuze k otázce

anonym

Otázka na koníčky tu byla již 3x, viz odkazy:
http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

bolak

ta otázka je stará 39 dní...

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.