Drap

Co vás tento týden nejvíce pobavilo ?

Mně toto :
http://letecka­posta.cz/355400251
Co na to říkáte ?
Doplňuji:
Někteří obhájci jsou zkrátka mistry svého oboru. Myslím, že by mohli úspěšně psát i romány.

Nejlepší odpověď
Amie

Ženská úmyslně narazila hlavou do jeho auta…

Mě dostalo pročítání Murphyových zákonů a věta: Usměj se, zítra bude hůř.

Další odpovědi
anonym

Drape, trochu to připomíná policajty, jak koukali na to, když šofér vozidla přejel Róma a potom couvl, a znovu ho přejel. Jeden z těch policistů to uzavřel tím, že to byla pěkně brutální sebevražda.
Jo holt Janoušek, to je spravedlnost a řešení problémů „po česku“.

Damiana

Bylo toho více, někteří lidé nezklamou, ale je to interní humor, takže tady by moc vtipně nevyzněl.
Ale jinak toho:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/265284-egyptan-hledal-na-internetu-filmy-pro-dospele-nasel-jich-11-se-svou-manzelkou.html

led

To mi propomenulo hlásenie o pracovnom úraze:
„pracoval som na rebríku, keď sa zrazu prudko priblížila ku mne betónová podlaha a spôsobila mi zlomeninu ruky. …úraz nebol zavinený pracovníkom a neboli porušené žiadne bezpečnostné predpisy…“

jmhad

Snaha paní Pích posloužit panu Nečasovi,kterému zřejmě nestačí paní Nagyová

briketka10

jako o Červené karkulce pro dospělý :D

dnes mě pobavili naše zvířátka na zahradě bylo hezky jako vždy, kopala jsem se psem fočus a kocour nám dělal rozhodčího :D

.
Doplňuji:

jestli by bylo co a byly by zajímavé !!

Conchus

Hezké, ale obávám se, že ve stínu excesí našich „veřejných“ politiků. Proč mě doma víc netloukli? Mohl bych mít za sebou a ještě i před sebou krásnou politickou kariéru plnou lumpáren a dacáren.