Avatar uživatele
Drap

Co vás tento týden nejvíce pobavilo ?

Mně toto :
http://letecka­posta.cz/355400251
Co na to říkáte ?
Doplňuji:
Někteří obhájci jsou zkrátka mistry svého oboru. Myslím, že by mohli úspěšně psát i romány.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, kkoudy, briketka10, anonym, Amie před 4390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Amie

Ženská úmyslně narazila hlavou do jeho auta…

Mě dostalo pročítání Murphyových zákonů a věta: Usměj se, zítra bude hůř.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Drape, trochu to připomíná policajty, jak koukali na to, když šofér vozidla přejel Róma a potom couvl, a znovu ho přejel. Jeden z těch policistů to uzavřel tím, že to byla pěkně brutální sebevražda.
Jo holt Janoušek, to je spravedlnost a řešení problémů „po česku“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Bylo toho více, někteří lidé nezklamou, ale je to interní humor, takže tady by moc vtipně nevyzněl.
Ale jinak toho:
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/265284-egyptan-hledal-na-internetu-filmy-pro-dospele-nasel-jich-11-se-svou-manzelkou.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

To mi propomenulo hlásenie o pracovnom úraze:
„pracoval som na rebríku, keď sa zrazu prudko priblížila ku mne betónová podlaha a spôsobila mi zlomeninu ruky. …úraz nebol zavinený pracovníkom a neboli porušené žiadne bezpečnostné predpisy…“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Snaha paní Pích posloužit panu Nečasovi,kterému zřejmě nestačí paní Nagyová

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jako o Červené karkulce pro dospělý :D

dnes mě pobavili naše zvířátka na zahradě bylo hezky jako vždy, kopala jsem se psem fočus a kocour nám dělal rozhodčího :D

.
Doplňuji:

jestli by bylo co a byly by zajímavé !!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Hezké, ale obávám se, že ve stínu excesí našich „veřejných“ politiků. Proč mě doma víc netloukli? Mohl bych mít za sebou a ještě i před sebou krásnou politickou kariéru plnou lumpáren a dacáren.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek