blackgirl

Co vás dokáže naštvat?

Nejlepší odpověď
ivzez

Podceňování lidí (zejména voličů),
arogance, hloupost a nepřejícnost.

Další odpovědi
annas

Podívejte se do archivu, dovíte se, které zdejší otázky mnohé přímo dovedou naštvat.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktere-otazky-vas-dokazou-primo-nastvat
--

Ne přímo naštvalo,, ale nelíbilo s e mně vaše včerejší (12. 12. 2018) jednání. Nebyo fér.

Toho dne jste vložil otázku, několik jedinců na ni reagovalo, vy jste ji změnil, takže odpovídající vypadali jako negramotní, kteří neumí číst.

Nemá smysl se naštvávat, tím člověk ubližuje sám sobě, nic nevyřeší.

--
Obecně to, co se děje ve společnosti, v politice, bezinformace, nař. v médiích, , bezohloednost , zkreslovánío informací, netolerance atd.

led

To se nikdy nedovíš, ty můj… zvědavec

Ale poštekliť… to dokážu aj mnohé príspevky na tejto stránke
Niekedy aj nadávky sú k prospechu, napríklad nedávno som dostala veľmi „škaredé písmo“ a čo sa stalo? Miesto plaču a spätného nadávania, to je jednoduché, ma to vyburcovalo k zamysleniu a zlepšenie výkonu mojej práce, ktorá následne mala úspech u odborníkov..
Takže teraz, vďaka vašej otázke,týmto na diaľku danému „nahnevanému kritikovi demokratovi a socialistovi“ ďakujem.

Kryšpín

Většinové stádo, které skočí na předvolební pohádky