BIGFOOT

Mě fakt zajímá jestli vy ženy, /tak krásná boží stvoření/máte nás muže rády a když ano , tak proč?

Jak nás mužské vy ženy vlastně vnímáte a čím vás dokážeme nejvíc nazlobit a čím vás dokážeme nejvíc potěšit? BIGFOOT

Nejlepší odpověď
kropitko

Ano mám ráda muže,ale jen ty hodné,chytré,po­zorné s nádhernýma očima.....

Nejvíc mě dokážete rozčílit,když jste inteligentní a chováte se jako pitomci,,,

Další odpovědi
Gollumek.88

nevim jak jiné, ale mě nezáleží na tom jak kdo vypadá. záleží mi na tom jaký je, jak se chová, jak se chová k sobě blízkým i k ostatním lidem. Jaký je uvnitř. Jsou chlapi, nagelovaní frajírci, kterým je jedno jaká holka je, hlavně že se má s kym předvádět.

chlap mě dokáže naštvat třeba neschopností zavolat, že nepřijde, že mě nechá někde třeba hodinu čekat a neozve se, takový ty klasický nepříjemný záležitosti. ale tim mě dokáže naštvat i ženská :)

potěšit :) vymyslí nějakou super akci, přinese kytku, je se mnou, je mu dobře… :)

chlapy vnímám jako velmi dobré přátele, lepší než většina holek. Nevim jestli jsem tim byla ovlivněná už od dětství, kdy jsem trávila většinu času mezi klukama, stejně tak celou střední, nebo to prostě přišlo časem, ale kluci jsou jako přátelé většinou lepší než ženský. Dle mého názoru a zkušeností :)

anonym

mám ráda muže protože jsou naším protějškem a jako dva jsme celek,vážím si těch kteří jsou pozorní,slušní a ohleduplní,muž nazlobí ženu když jí nenaslouchá

BEAES

Já mám ráda galantní, vtipné a čistotné muže a nemám ráda hulváty, lháře, namyšlené a drzé muže. Mě potěší určitě květina.

rybíz

Podle nejnovějších výzkumů nás mají nejraději pro peníze ( výzkum asi Oxford, nevím přesně ). Nazlobit, to je různé, potěšit určitě dárky.

Michal

Necháou Vaši otázku.Asi to bude tím,že jsem muž.

quentos

Mě by zase zajímalo, proč když ženy mají rády muže takové, jak tady popisují, si nakonec berou hajzly, kteří se k nim chovají jak hovada a nemají ani kouska z toho, co se ženám na mužích údajně líbí?

BEAES

Myslím, že se pletete, tak to není. Oni se muži umí docela dobře přetvařovat a ženy jsou většinou najivní a odhalí to až časem, většinou už bývá pozdě. Co určitě nemají ženy rády, jsou nudní, uhlazení muži, kteří splývají s davem. Ženy mají rády tak trochu rebely. Na Vás ta pravá také určitě někde čeká, chce to jen čas a možná i něco pro to udělat.

quentos

dík, no já pro to něco dělám furt, marně. Asi čeká, až z toho marného hledání budu mít ty „sexy šediny“ ;{DD>

kropitko

1)mám smůlu,,ty grázlíci mě prostě přitahují
2)mám štěstní,potkala jsem manžela,splňuje moje kritéria,dokonce když jsme se seznámili,tak působil jako grázlík,tak jsem si tak říkala,to jsi to holka zase chytla,,,no on to ten filuta na mě asi hrál,je hrozně hodný,pozorný,in­teligentní,obě­tavý,trpělivý,tak­tní,sexy,kompro­misní,no a a má ty nejkrásnější oči jen pro mě,,,,

GM

Bohužel Quentosi často přijdeme na to jaký ten muž opravdu je, jak říkáš „hajzl“, až si ho vezmeme a ve spolužití s ním se začnou vyskytovat první problémy. Když jsme zamilované, chyby přehlížíme nebo si myslíme, že se dotyčný z lásky k nám změní.

anonym

tak mě hajzlíci naštěstí nikdy nepřitahovali,ale někdy se může stát že je muž milý a vyklube se zněj darebák