Avatar uživatele
FlAsh_7

Co můžu v životě změnit a co ne?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1274 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Stále své otázky opakujete, takže si je projděte a dostanete odpověď.

Už jsem vám několikrát psala, že je třeba, abyste se na skutečností díval jinak, S tím souvisí i změna myšlení.

Chcete, můžete, nebo musíte.?

Zeptejte se tedy, co chci, co můžu, co musím změnit. Ale co to je, musíte vědět sám.

Třeba změnit to, že budete víc spoléhat na sebe, víc přemýšlet, uvědomit si, že každý člověk je jiný, těžko vám může neznámý jedinec změnu doporučit, když vás nezná. Možná víc komunikovat s rodiči.

--
"Měřítkem inteligence je schopnost změny.“ — Albert Einstein
Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-zmene/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Změnit můžeš téměř vše.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Podle tvých dotazů zde, bych řekl, že ty asi nic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Změnit můžeš především sebe a tím budeš vidět jinak okolí. Každý člověk má určité názory, kterým věří a podle toho jedná. Stejně má tak určité hodnoty, prožívá určité emoce, něco zažil a má reference a klade si nějaké otázky. To vše dělá naše podvědomí, ale my si to můžeme upravit, přeprogramovat. Když se budeš ptát, proč se mi nedaří a proč nic neumím, tak tě napadne jednoduchá odpověď, že jsi (…) a že za to můžeš sám. Ale stačí změnit jednu věc v tom, co jsem ti uvedl. Třeba jen tím, že se budeš ptát. Jak bych mohl změnit svůj život tím, co mám a co umím? Co se potřebuji naučit abych toho dokázal více a někomu pomohl, byl pro někoho důležitý? Kdy to chci dosáhnout? Co potřebuji udělat? Otázky, názory, když to vše využiješ, začneš se dívat na věci kolem jinak a zjistíš, co je důležité. Ale jednat musíš ty. Já ti nabízím lucernu, ty si otevíráš dveře a jdeš. Musíš si naplánovat cestu k cíli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek