ladus.p

Co udělat s šuměním v uších?

Dobrý den, je mi 50 let a již půl roku trpím šuměním v uších. Když jsem byla u vyšetření u lékaře tak se na nic nepřišlo. Lékař mi předepsal Betahistin tablety a poslal mě na kapačky se slovy, že to stejně moc nepomáhá. Jako doplněk jsem si koupila Ginko bilobu a výsledek žádný. Prosím o radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Dostala jsem od kamarádky soubor k diagnostice, popisu a léčbě zdravotních potíží. Podle toho máte v nepořádku nejspíše ledviny. Podívejte se do přílohy, snad Vám pomůže.

Narušená energie ledvin a močového měchýře (fyzický projev):
• Oslabený sluch (šumění a pískání v uších)
• Močení – (zástava močení, časté močení v noci)
• Gynekologický výtok, poruchy menstruace / impotence, předčasná ejakulace
• Pod očima – černé kruhy (rezignace) či vodní váčky, otoky obličeje
• Problémy s koleny a kotníky (otoky, bolesti), bederní páteří, povolenou páteří, slabé lomivé kosti
• Časté angíny, záněty nervů (mezižeberního, sedacího)
• Špatné paměť, nízké koncentrace
• Viklání zubů, odhalování krčků
• Plíseň mezi 4 prstem na noze a malíkem
_____________­________________________­___
Působení na dráhu ledvin a močového měchýře:
Co poškozuje dráhu ledvin:
• Chlad
• Chybný pitný režim
• Strach a úzkost
• Špatné dýchání
• Velká konzumace živočišných bílkovin (více viz článek „Maso, maso, maso“)
• Nadměrné množství soli ve stravě
• Alkohol a celkově přemíra tekutin
• Cukr, sladkosti, chemikálie, koření, drogy, káva a větší množství ovoce
• Letní dovolená v zimě (návrat je velmi zátěžový pro ledviny)
Podporuje (léčí) dráhu ledvin:
• Vyváženost v příjmu vody a soli
• Zcela vypustit pozdní či noční jídla (po nic jsou ráno kruhy či váčky pod očima)
• Léčivé fazole adzuki k jídlu a léčivý vývar z nich
• Pšenice v bavlněném pytlíku – dát na ledviny
• Nahřát sůl v pytlíku na ledviny nebo pošlapat ploskami nohou
• Mořská sůl v koupeli

Další odpovědi
mosoj

Lékař měl pravdu. Mně to trvá již 30 let.