co udělat aby fungoval zamek centralu u Peugeot 206 r.1999 1,4 ccm benzin 3dveř.

Neví někdo co musím udělat,aby mi po výměně nefunkčního zámku zámku pp dveří, reagoval na ovladač centralu. Zámek jsem si měnil doma sám ale bohužel mi nekomunikuje s jednotkou centralu. Jde ovladat jen manualně zevnitř vozu, nebo klíčem zvenčí, ale na ovladač nereaguje.Díky za podnětné rady.

Nejlepší odpověď
Hlada

Jde o to, jestli jste ho měnil i s motorkem nebo jen samotný zámek. Také by to chtělo vědět, jestli před výměnou motorek fungoval nebo ne. Nejdřív připojte místo motorku žárovku, abyste zjistil, jestli je chyba v jednotce nebo motorku. Pak připojte baterii na motorek (nejlépe přes žárovku), abyste zjistil, jestli motorek zámek ovládá. Tak identifikujete závadu.