Zlatý

Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ať se žerou, tak to má být. Nejde ochraňovat za každou cenu vše. Příroda se s tím srovná.

Další odpovědi:

Všechny zákony na ochranu zvířat i rostlin mají chránit přírodu před člověkem a ne před sebou samými.

Zlatý

Nic. Zákon o ochraně zvířat a rostlin dokonce jakékoliv zásahy do přirozeného vývoje přímo zakazuje.

Zdroj: Zákon č. 114/1992 Sb. o ochraně přírody a krajiny

Stříbrný

Nic, zákony platí jen pro lidi,ne pro zvířata,takže zvíře nemůže být potrestáno.

Bronzový

Ze zákona to zvíře musím nahlásit. Kdybych náhodou byl majitelem tak přeci nebudu bonzovat.

Pokročilý

Nahlásite zákonom chránené zviera za ničenie zákonom chránenú rastlinu. Zodpovední potom budú to zviera pokutovať v zmysle zákona... viď beerova odpoveď)

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Ad barbakan. Stejná otázku mě napadla před 695 dny.

http://www.odpovedi.cz/…

Jak se má člověk zachovat, když zákonem chráněné zvíře sežere zákonem chráněnou rostlinu?
-------

Nic se neděje, protože odpoví jiní uživatelé. Jen pro zajímavost k nahlédnutí, jaké byly tehdejší reakce.

Zlatý

barbakan

To ne, mě napadla stejná otázka později, než jakou jsi položila už dříve, ale odpovědi jsou rozdílné a proto si myslím,že otázky, které se opakují mají svůj význam. :-)

Zlatý

annas

Napsala jsem, že o nic nejde. Je to otázka názorová, takže ze zájmu si můžeš projít staré i nové odpovědi.

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 647
Zlatý beer 514
Zlatý annas 512
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.