Avatar uživatele
anonym

Co uděláš, když zákonem chráněné zvíře žere zákonem chráněnou rostlinu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Drap před 4058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Ať se žerou, tak to má být. Nejde ochraňovat za každou cenu vše. Příroda se s tím srovná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Všechny zákony na ochranu zvířat i rostlin mají chránit přírodu před člověkem a ne před sebou samými.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Nic. Zákon o ochraně zvířat a rostlin dokonce jakékoliv zásahy do přirozeného vývoje přímo zakazuje.

Zdroj: Zákon č. 114/1992 Sb. o ochraně přírody a krajiny

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Nic, zákony platí jen pro lidi,ne pro zvířata,takže zvíře nemůže být potrestáno.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Lucijej Nahlásit

Avatar uživatele
jirkajirka

Ze zákona to zvíře musím nahlásit. Kdybych náhodou byl majitelem tak přeci nebudu bonzovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Led_

Nahlásite zákonom chránené zviera za ničenie zákonom chránenú rastlinu. Zodpovední potom budú to zviera pokutovať v zmysle zákona… viď beerova odpoveď)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad barbakan. Stejná otázku mě napadla před 695 dny.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-ma-clovek-zachovat-kdyz-zakonem-chranene-zvire-sezere-zakonem-chranenou-rostlinu

Jak se má člověk zachovat, když zákonem chráněné zvíře sežere zákonem chráněnou rostlinu?

Nic se neděje, protože odpoví jiní uživatelé. Jen pro zajímavost k nahlédnutí, jaké byly tehdejší reakce.

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To ne, mě napadla stejná otázka později, než jakou jsi položila už dříve, ale odpovědi jsou rozdílné a proto si myslím,že otázky, které se opakují mají svůj význam. 🙂

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Napsala jsem, že o nic nejde. Je to otázka názorová, takže ze zájmu si můžeš projít staré i nové odpovědi.

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek