Pokročilý

Co to znamená? Prosím

Jdu 29.11. s loktem vytahovat ššroub a drát.
V papírech mám napsané PROVÉST PŘEDOPERAČNÍ PEDIATRICKÉ VYŠETŘENÍ <= Co to znamená prosím.. Nebo co mi tam budou dělat? Děkuji
Doplňuji:
barbakan: tam jsem se dívala ale jsou to pojmy které neznám a nevím co to je, právě proto to chci vědět

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

provést předoperační vyšetření dítěte-mládeže.
Pediatr je lékař pro děti a dorost, předoperační vyšetření je vyšetření před operací, např. tlak, srdce, odběr krve atd.

Další odpovědi:

Zlatý

Požadované máš v odkazu.
Doplňuji:
Bude ti odebrána krev,moč,lékař tě fyzicky vyšetří.Je to nedílnou součásti před operací.Je poznat,že jsi ještě mladá a tak to vyšetření není až tak náročné.

Zdroj: http://www.nemocnice-stod.cz/s oubory/aro/metod_dopor.pdf

Zlatý

http://www.ulekare.cz/…

pediatr je dětský lékař,a proto si myslím,že tě bude vyšetřovat dětský lékař,aby se zjistilo,jestli je vhodné ten šroub vyndat nebo ho tam ještě nechat.Předoperační vyšetření slouží k tomu,aby se zjistilo,zda je vhodné tě operovat,jestli nejsi nějak nemocná,tak se sbytečně nestresuj.

Diskuze k otázce

Zlatý

led

vevinka007,
po tomto operačnom zásahu (vytiahnutie železa), budeš musieť ešte veľa cvičiť. Cvič, aj keď sa ti nebude chcieť. Ak chceš dosiahnúť dobré výsledky, neulievaj sa pri tom. Nie si sama, kto mal podobné problémy a vyliečili sa, takže žiadny strach...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.