A&N

Co to znamená předváděcí model?

Ráda bych si koupila iphone a na jedné stránce je napsáno, že je to předváděcí model- co to znamená??
http://www.mo­biltime.cz/in­dex.php?route=pro­duct/product&pro­duct_id=473

Nejlepší odpověď
anonym

To znamená, že dotyčný kus byl nějakou dobu předváděn třeba v prodejně nebo na výstavě/veletrhu – na funkci to nemá vliv, ale může být např. škrábnutý. Také může mít nekompletní příslušenství či poškozený obal (krabici).
Doplňuji:
BTW – s prodejcem si můžeš předem upřesnit, co přesně tomu kusu chybí nebo nadbývá.
😉

Další odpovědi
briketka10

já bych do koupě nešla a koupila si
nový iPhone stačí si trochu pošetřit
potom dokoupit paměťovku :)
http://www.mo­biltel.cz/apple-iphone-4s-8-gb-black.html

Dochy

Pravděpodobně bude trochu osahanej,protože leželna pultu a kdo chtěl si na něj hrábnul.

magorvkleci

mělo by to znamenat, že ho předváděli jen na pultu na na prodejně, že tedy nejde o bazarovku s bůhvíjakou dobrodružnou historií (od vykoupání až po loupež)

tzn. je vybalený, má sundané ochranné fólie a je trochu ohmataný, ale proti běžné bazarovce musí být kompletní s veškerou výbavou včetně krabice atd., a je tu velká naděje, že je funkčně v pořádku

v některých případech ale upozorňuju, že „předváděcí model“ může být krycí název pro navenek zachovalou bazarovku – je otázka, jak to má se zárukou a průkazem původu
Doplňuji:
briketka> žádnej iPhone přece nemá slot na paměťové karty…
ano, ukládání dat se bez PC i tak řešit dá, ale buď je to docela velká krabička nebo datové přenosy na cloud a zpátky

mosoj

Ž se v něm nedá normálně chodit.