Heřman

Co to znamená když začnu zívat?

Nejlepší odpověď
iwetax

Nedostatek kyslíku. Když jsi unavený a nejdeš spát, tak po zívnutí mozek víc okysličí

Další odpovědi
www

Znamená to, že máš buďto jit spát, nebo se trochu rozcvičit a přejde to 😉

fcoop

Zívání: chlazení, nádech nebo nákaza empatie?

http://www.ty­den.cz/rubriky/ve­da/veda-a-my/zivani-chlazeni-nadech-nebo-nakaza-empatie_19607.html

kapka

A já dodám takovou perličku. Zívání je nakažlivé i mezidruhově. Ještě mám někde na videu natočené, jak jsme blbli a rozzívávali dva koně. Opravdu to funguje. A dokonce i když naše zívání bylo většinou jen hrané.
Doplňuji:
Našla jsem na youtube video, kde někdo také rozzízvává koně, tak se můžete podívat http://www.you­tube.com/watch?v=L4T5am­mRmqQ&feature=re­lated
http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=endscre­en&v=yz0e8ev6e­EI&NR=1

terry

Často to znamená únavu. Klidně i po vyspání.

bubukaa

únava?

Ivetka303

je to divné, ale když si tohle čtu, tak začnu zívat.. jako fakt..

hanulka11

tělo se dostává do stádia útlumu .....chce to …doplnit tekutiny, vyvětrat /nebo pokud máš čas ,rovnou jít chvíli ven se projít na vzduch/

marťa382

Někdo tvrdí, že si tělo chce nabrat více vzduchu do plic. Jo a mimochodem, taky ted zívám. :D

briketka10

koníci „úžasní“, když jsem je viděla taky jsem začala zívat, hned to vyzkouším na nějakém našem mazlíčkovi, budu potichu zpívat ukolébavku a zívat..
u nás máme taky koně, teď jsou zavřený, na jaře mám o radost postaráno..

kapka

Tady všichni zívají! 😁 Jdeme spát! 😁

fcoop

kapka – zívající kůň – jak to vypadá?

kapka

Fcoope, srandovně. 🙂

fcoop

Jo – je to legrační.