bobrik

Co to znamená, když se řekne „PIKOBELO“

Odpovědi
arygnoc

Pikobelo dětský vlhčený toaletní papír 60ks

http://www.dro­geriemarket.cz/pro­dukt/2746/piko­belo-detsky-vlhceny-toaletni-papir-60ks

dudu

Stroj PICOBELLO 151 je celosvětově jediný ruční zametací stroj, který disponuje zcela jedinečným, mechanickým, vakuovým systémem. S omývatelnou filtrační vložkou. Nezáleží na tom, zda se pohybuje směrem vpřed či vzad – PICOBELLO 151 vždy zajistí bezprašné zametání. Tichý, snadno ovladatelný, rychlý a ekologický.