Cesnek

Co to znamená????

Co znamená: fuck yea, me gusta, poker face, are you kidding fucking me? , like a boss, bitch please, fuuuuuuuuuu, you don t say? , Challenge accepted, fap fap fap, Feel like a sir, true story, If you know what I mean, Fuck Yea. velice DěkuJi!!!

Nejlepší odpověď
Ella

v dnešní době hodně používané výrazy v takzvaným rage nebo taky meme komixech, které obíhají internet a základem jsou v celku jednoduché černobílé kresby a situace, které dokonale vystihují dnešní mládež, situace a život.
fuck yea – v podstatě něco jako „sakra jo“
me gusta – v překladu ze španělštiny „líbí se mi“, v češtině se dá taky říct „podle mého gusta“
poker face – výraz bez emocí, který se používá při hře pokeru, aby spoluhráč z výrazu obličeje nerozpoznal jak na tom jsi. V situaci, kdy nechceš dát najevo co se to doopravdy odehrává v hlavě :)
are you fucking kidding me? – děláš si za mě dopr– srandu?
like a boss – jako pán – v situacích, ve kterých se cítíš jako king, jak to říct jinak :D
bitch please – vůbec to neznamená „děvko prosím tě“ jak tady psal kolega, ale spíš něco jako „ale prosím tě!“ kdy něco uděláš totálně jinak, kdy něco jak se dnes říká „zabiješ“, kdy uděláš něco co všechno ostatní přebilo
fuuuuuuu – je prostě výraz totálního nasr-ní, kdy tě něco vytočí doběla
you don´t say? – neříkej! reakce na naprosto očividnou věc, kterou někdo má potřebu ti tlumočit, vysvětlovat, která by podle tebe došla i idiotovi…
Challenge accepted – výzva přijata – pochází z úspěšného seriálu Jak jsem poznal vaši matku, HIMYM a postavy Barneho Stinsona – když někdo něco považuje za nemožné, dokaž že to jde a přijmi tu výzvu :)
fap fap fap – ve světe meme výraz pro sex, ještě blíž k sebeuspokojování – onanii, především mužské, především v pubertě…
feel like a sir – cítit se jako něco lepšího – jako sir, šlechtic – jako za staré doby…
true story – pravdivý příběh – taky ze seriálu HIMYM a hlavně od Barneho Stinsona
if you know what I mean- jestli víš co myslím – legendární obrázek mr. Beana :D pasuje na dvojmyslné narážky a situace se sexuálním kontextem

ještě ti tady chybí: oh god why – o bože, proč – v situacích, kdyby ses raději neznal… kdy je ti tak trapně, že by ses nejraději vrátil zpátky v čase a zmlátil svoje minulé já :D

ke každé této hlášce připadá jeden obličej, který to přesně vystihuje…
dám ti tady ještě odkaz, kde tyto komixy najdeš, třeba to pak líp pochopíš, jak je to myšleno…
http://www.fa­cebook.com/tru­estory.ragefa­ce/photos_stre­am

Další odpovědi
quentos

chtělo by to kontext, takto je to značně úteržkovité: šoustat, jo, to se mi líbí, poker face (tzv. kamenná tvář bez emocí, angl. výraz se používá i v češtině); jako šéf, prosím, potvoro/čubko, neříkáš? Výzva přijata, honit, honit, honit (tzn. slangově „masturbovat“), cítím se jako pán, pravdivý příběh, pokud víte, co myslím; šoustat, to se mi líbí (pokud se pisatel neupsal a nechtěl napsat fuck ya, to by zcela měnilo význam a znamenalo cosi jako jdi do p…)
Doplňuji:
vypadla mi ta věta „are you fucking kidding me“ – „děláš si ze mě p*del?“

Fyzik

sakra jo, líbí se mi, obličej s prázdným výrazem, děláš si ze mě šoufky?, jako pán (šéf), děvku prosím, nezlob mě, nepovídej?, výzva přijata, mlask mlask mlask (smyslné), cítím se jako pán, opravdový příběh, jestli víš, co myslím.

Hezký den, Tvůj Google.