co to znamená 269?

dobrý den ,na vegetariánský stránkách,se často objevuje 269...a já (jako vegetariánka ) se za sebe často stydím,protože nevím přesně co to znamená ...jenom vím, že je to něco společného s Jatkami a utrpením zvířat ..... prosím ,nevíte někdo něco bližsího ? :) https://www.facebook.com/…
Doplňuji:
Snažila jsem se to kdekoliv hledat ...na wikpedii nic není ...na googlu je všechno v cizích jazycích a když si to přeložím , tak to stejně nedává smysl .... :/ ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jako vegetariánka se za sebe často stydíš? ... Nejvyšší čas začít žrát maso, já ho žeru a stydím se za sebe jen vobčas. ;-) Z toho jasně vyplývá, že vegetariánství není prospěšné duchu a tělu taky ne, člověk je všežravec.

Jinak 269 to nevím, ale věděl bych, co znamená 69, to tě nezajímá? ;-) Ale musel bych ti to pošeptat. ;-)

Další odpovědi:

Pokročilý

https://www.google.cz/…
Doplňuji:
Kdo hledá najde

Bronzový

Číslo 269, které si nechali aktivistévypálit na svá těla, znamená identifikační číslo jednoho z telat ve velkochovu mléčného průmyslu. Stovky lidí byly touto demonstrací šokovány a vyjadřují svou podporu třem odvážným aktivistům a jejich myšlence. Rozhodnutí nechat si vytetovat číslo 269 je podle aktivistů formou symbolické solidarity a jejím zvěčněním. „Všichni jsme si v utrpení rovni, a pokud má lidstvo nějakou šanci na přežití a vývoj, musíme si připustit, že útlak slabých – ať už omlouván pohlavím, rasou, nebo druhem – postrádá jakoukoli racionální a zásadní citlivost vůči těm, kteří nemohou křičet naším jazykem, ale cítí bolest stejně jako my“,

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.