skydiveprincess

co to je servis sluzeb

vysvetlil by nekdo, co znamena servis sluzeb a jak by se dala tato dve slova vztahnout na vetu nabizime servis sluzeb v oblasti developerstvi?
Diky

Nejlepší odpověď
standa

Developerské firmy (tzn. firmy které zajišťují výstavbu a následně nabízejí nemovitosti k prodeji, pronájmu…) poskytují i různé související služby od poradenství, přes oceňování, zprostředkování výkupu pozemků až po realizaci stavebních projektů atd.
V tomto kontextu lze pak pojem „servis“ develeporských služeb chápat jako „nabídku“ těchto služeb, kterou firma umí zajistit

Další odpovědi
Lencis

Lze říci, že jde o sadu služeb vázanou k nějakému úkonu, jde tedy o kompletní službu zákazníkovi v daném oboru.

Např. Servis služeb ke svatbě (zajistí vše od pozvánek, přes zajištění kostela až po šaty, jídlo, květiny…)

Pojem developerství už dostatečně vysvětlen 😉