Maki Sushy

Co to je privát?

Co to znamená když jste na privátě ani nevím jestli se to takhle píše každopádně hodně lidí z mého okolí se chlubí tím že tam byli ale já ani nevím o čem to mluví…

Nejlepší odpověď
Kepler

Pokud se to týká bydlení (třeba studentů), pak jde o ubytování formou nájmu cizího bytu či pokoje – jako odlišení od ubytování na kolejích nebo internátech. Jinak privát znamená soukromí. Jeden si objedná štětku, a přitom nemusí do nevěstince a ona zajde za ním do bytu (eskort), ať už vlastního nebo jejího.

Další odpovědi
peterd108

Tak to radši ani nechtěj vědět :)