Zlatý

Co to je funkční prádlo ?

Jak vypadají nefunkční kalhoty ?
Doplňuji:
Stejně je to stupidní název !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Funkční prádlo je určeno na odvádění potu při "zátěžové" činosti především sportu. Člověk je "v suchu" nemá na sobě nalepenou handru, jako když má bavlnu.
Funčního prádla je několik vrstev a nejedná se jen o spodní funkční prádlo. Taky se funční prádlo dělí podle sportu na který se používá a v jakém ročním období.
Osobně používám Craft, Kalas, Arcore, Specialized, Sensor a taky jsem koupil fun. v Lidlu a mohu potvrdit, že není špatné.
Drtivá většina se,ale po sportování stejně vykoupe (vysprchuje). Hygienu to opravdu nenahradí.

Další odpovědi:

Zlatý

Michale částečně máš pravdu s tou první odpovědí
ale ti sportovci se někteří snad sprchují né :))

nefunkční vypadaj jako
jeden provázek mezi půlkama :D))

Zlatý

To je prádlo, které prouští teplo od těla pryč a zároveň neprouští zimu dovnitř.

používají to např. sportovci, aby se tolik nepotili a nemuseli se sprchovat nebo horolezci, aby zpocení nenastydli

Stříbrný

Taky mi to přijde jako divný název :) Ale už se to zavedlo, asi se toho nezbavíme :)

Zlatý

"Správně" se jedná o termoprádlo - termo oblečení, které tvoří >>funkční systém<< ("funkční prádlo" se nevhodně vžilo). Tento systém odvádí tělesnou vlhkost do další vrstvy. Celý >>funkční systém skladby tří vrstev<< vytváří pro tělo optimální prostředí, které chrání před nepřízní počasí v náročných klimatických podmínkách, udržuje sportovce v optimální teplotě a zajišťuje komfort i při náročném sportovním výkonu, neboť je prodyšné.

Používám z výše uvedených ještě KLIMATEX a mám i několik kvalitních kousků (za rozumnou cenu) z Tchiba.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.