salsa verde

Co soudíte o vztahu na dálku?

Máte s tím zkušenost? Atˇuž dobrou či špatnou…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Co se týče kamarádství, tak si myslím, že funguje. Někdy se z toho může vyklubat i něco víc, někdy je lepší mít vztah tkz. na dálku a neštvát se s dotyčným každý den.
Může to mít svá plus i mínus.

Další odpovědi
anonym

mám a dobrou,aspon mi nelezl na nervy

iceT

Nemam,asi zalezi na tech,kterych se to tyka,jak se s tim vyrovnaji.Bud to jejich vztah posili nebo ne,zalezi na vice okolnostech.

Martina S.

Mám kamarády některé svoje bývalé přítele a většinou spolu vycházíme dobře. Občas se spolu i stýkáme. Někdy i trochu víc a pořád jsme jen kamarádi.

Michal

Chybí mu koření.A to nemyslím sex.Ale je možný a dokonce má své kvality.A přá­telství to je kapitola sama pro sebe.

ladyhawke

Ve kvalitním vztahu to funguje docela dobře, pokud vám to za to stojí. Ostatně, to se docela brzy většinou ukáže…