Mirdas

CO SI VYBAVÍTE ?

Zvláštní je jak si mnohdy člověk ve vteřině vybaví určité spojitosti, jakmile slyší název určitého státu jako je třeba Švédsko.
Ihned mne naskočí

ABBA
Borg
Stenmark
sardinky
Volvo
Nobel

a Vám ?

Nejlepší odpověď
Drap

Máš pravdu. Když slyším třeba Indie, tak se mi vybaví stěhování našich cikánských a romských spoluobčanů

Další odpovědi
petra15

Mela jsem moznost se ve Svedsku dozvedet, co si vybavi oni o Cesku…byl to Staropramen – ten byl dost casty v restauracich, ale jinak Plzen a Budvar, Skodovky, cs-hokej a sport…

marci1

Když vidím, že je otázka v kategorii „zábava“ tak : švédská trojka. 🙂

zjentek

třeba slyším Vatikán ..a hned mně naskočí usměvavé, tlusté napodobeniny pánů, s tvářičkama mastnýma od bůčku, jak někde na malebných vesnicích, na starých farách, v propocených nátělníkách a proprděných jégrovkách, vedle velký lednice plný magnetek se šmoulama, maj anální styky s nevinnejma dětma a taky s holčičkama :o
Doplňuji:
bír4real, myslíš Gotta?

Beer4Real

Když slyším Německo, tak se mi vybaví neúspěšný malíř a stavitel táborů pro lid.

lota

USA – hamburgry a odpovídající postava.

petra15

panove Beer4Real a zjentek
smim se taky pripojit do diskuze? B4R, proc zjentka tak –a bezduvodne–napadas ? To mate jinak neco mezi sebou? Co se zjentkovy odpovedi tyka, ma prece pravdu, tak nam to ted B4R musis vysvetlit, jak ty to vidis---a to by mne moc zajimalo…

zjentek

b4r to vzdal ..vysvětlím to za něj: oni se ve Vatikánu modlí :o

Beer4Real

Zjentku ty si totální vymaštěný krypl.
Víš kulové o Vatikánu, tak zavři hubu a nepiš takové sračky.

zjentek

uber, děvko ..nebo ti tu diskusi zrušej ,)

Beer4Real

Jenom vymaštěnec jako ty může napsat odpověď co si napsal, takže zalez zpátky chudáčku ;)

zjentek

nesnaž se mi tvrdit, že jezdíš tatrovkou a máš na lednici magnetky se šmoulama ..tomu nevěřím :o

zzzzz

zjentku si nám tu ti jedni .........píp...... v poslední době nějak vyskakujou, že? 🙂

zjentek

však neboj neboj, to zase brzy opravím ..jen blbni, já ti velmi dobře rozumím ,)

zjentek

marci1: takže když je otázka v kategorii zábava, tak úplně v klidu řekneš, co ti naskočí jako první, když slyšíš Švédsko ..no jo, chápu- to je jasný, že jinak je tady třeba dodržovat bonton ,)

marci1

A co je na tom zvláštního ? Švédská trojka je pro mě legrační . Kdyby ta otázka byla v jiné kategorii, tak by mě napadlo třeba něco jiného. Třeba dobře fungující zřízení státu. 🙂

cochee

Hmm… Švédsko a sardinky??

petra15

mysli ty abba-minikonzervicky,–ale bohuzel s konzervanty…

cochee

:o jsem si to vygooglil – ale fakt to vidím poprvé :P