Ondrej01

Co si přát k Vánocům? (15let)

Zdravím, vybírám si nějakej dárek k Vánocům, rodiče mě do toho pořád nutí ale já po ničem netoužím.. ale tak když už „musím“.. Jsem takovej technickej tip člověka, co by se v něčem pořád rejpal. Zaujal mě například tablet, ale pak mi došlo že tam by většina věcí jako na mém PC nešla, hlavně by mi vadila klávesnice.. A to je další věc, můj PC je k ničemu, monitor je sice hezký ale špatně vybavený komp. Tak jsem uvažoval i o notebooku, jenže herním, více výkonným.. No jenže takový není pod 10 000 a to je špatné, takže to si taky škrtám. Minulý rok jsem dostal smartphone, za 6000 s Androidem a udělal mi obrovskou radost, tak přesně takovou radost bych chtěl mít znovu :). Nevím proč, chtěl bych spíše takovéto věci než třeba oblečení a hokejku. Také jsem uvažoval o fotoaparátu, žádný nemám :o) (nechci nijak vycucat peníze z rodičů.. každý rok si minimálně 2000 připlatím ať je to cokoli, dárek nebyl dražší 6000,–). Nemáte prosím nějaké nápady? Děkuji :D
Doplňuji:
huxa – o PC se snažím nestarat a potom ho zahodit a ten notebook si určitě koupím, protože jdu na střední.. ale ta cena :/
barbakan – jenže mě by štvali normální hry, které by tam nešli (když já jsem takovej pařan) a na aplikace apod. mám ten mobil (4,5 palce to je menší tablet :P)

Odpovědi
huxa

tak si dokup nějaké vybavení do PC… RAMku, HDD, dyštak procesor nový

anonym

Bylo mi koupeno,ale já o tom nevím 😁 tablet GOCLEVER TAB A73 a k tomu externí klávesnice.Pravda je,že to není stolní PC,ale po stažení různých aplikací s ním budu spokojem 😁

zzzzz

Je naprosto šílené, že po ničem netoužíš. Moje maminka, vždy když u nás vidí ty hromady vánočních dárků, tak vzpomíná, jak byla ráda, když v první třídě dostala své první pyžamo. Ale já tě chápu, jsem na tom podobně, taky toho materiálního mám dost, ale já bych si přála, aby mi bylo znova patnáct. 🙂

Hohny

Co se například naučit na nějaký hudební nástroj, to tě neláká? Nebo když hraješ ty hry, tak třeba herní konzole nebo hru samotnou na pc? Nebo jestli rád posloucháš hudbu, tak nějaké kvalitní reproduktory k počítači? Dále třeba nějaké vybavení do pokoje by se ti nehodilo?

DanDanDan

Hele, nejlepší je založit si wishlist (třeba Tomikup.cz nebo giftster) a tam si v průběhu roku přidávat věci, který Tě zaujmou.
Před Vánocema pak nemusíš vymejšlet hlouposti, ale s rodinou sdílíš přání, který Tě opravdu zaujaly a který by se TI hodily.
Bez wishlistu bys na ně třeba zapomněl…

Karel Brož

Já jsem tedy o pár let starší než ty, ale vždycky mě štvalo, že když se blížily Vánoce a doma se mě ptali na to, co bych si zrovna přál za dárek, tak jsem vůbec nevěděl. Teď už si to tedy píšu během roku do poznámek a hned mám více tipů 🙂 Bráchovi jsem teď například kupoval do PC sestavy nové RAMky, které díky slevovému kuponu z http://kuponoz­droj.cz/ nevyšly vůbec draze, tak pokud chceš pošetřit rodiče, tak bych doporučil například to 😉