lucinka2001

Co si přát k Vánocům?

Ahoj, jsem holka a je mi 15 let . Rodiče se mě pořád ptají ,co by jsem chtěla k Vánocům . Jenže nemám žádném nápady . Máte nějaké typy ? Ps:mobil , notebook , tablet mám

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=dárek%20k%20vá­nocům

Další odpovědi
Rokio

Přej si k Vánocům něco, co potřebuješ (ne to, co chceš). Věci, které potřebuješ, jsou mnohem důležitější než ty, po kterých sníš.

Dále si vyber věc, která je o přiměřené cenové relaci, která vychází z příjmů tvých rodičů.

jáára

Segway… na tom budeš s ntb a tabletem vypadat úplně, že si tě i japka budou fotit!

ivzez

Přece to, co chceš ty.
Naše přání ti v tomto moc nepomohou.
Vycházej ze svých zájmů a koníčků.