Pokročilý

Co si obecně myslíte o lidech, kteří mají v životě víc jak dvě manželství?

Na někoho to asi nemusí působit dobře, ale na druhou stranu si třeba takovou nevěru manžela/manželky sami nevyberete a proč byste kvůli tomu měli zůstávat sami až do smrti, že.
Doplňuji:
Ne, nemyslela jsem jenom nevěru, byl to jenom příklad, proto jsem napsala třeba.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím si, že jsou to normální lidé. Je to každého soukromá věc. Pro mě je podstatné, zda jsou to lidé sluší a ne příživníci, kolikrát jsou ženatí/vdaní je mi úplně jedno.

Nikdy se na to lidí ani neptám:-))

Další odpovědi:

Bronzový

nemyslím si o nich nic,je to jejich věc,ale mě osobně stačí jedna manželka a při představě,že bych měl měl vychovávat další k obrazu svému,raději zůstanu svoboden...

Zlatý

Nesúďte bez znalostí príčiny.

Zlatý

Rozvod přece nemusí nijak souviset s nevěrou. Existují i jiné důvody.

Bronzový

Zvláste u politiku bezná vec...(pátá manzelka...). Jedná se o nevyrovnané lidi, nedospelé, s deficity, tedy psych. nezdravé...Jinak souhlasím s zzzzz, nebot to jeste patrí k sirokému pojmu "normálnosti". Kazdý je jiný...ale tobe tu jde spís o neveru, ne? A i to je diskutabilní pojem, který vidí kazdý jinak...

Stříbrný

Nic,
pokud své dřívější partnery nezabili ...

Osobně po letech si myslím,že je to zcela v normě,láska přichází a odchází s věkem a zkušenostmi,lezením si na nervy,některými neshodami vyplývajících s v manželství,zklamání,pozdější nedůvěra,nebo si lezení na nervy,jsou ale páry,co spolu vydrží celý život,
osobně jsem opustil ženu před rokem po 29ti letech a ted prožívám tu pravou lásku,kterou jsem našel až ted.Jen je škoda,že jsem jí nenašel už dříve.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.