Avatar uživatele
Yggdrasil.

Co si obecně myslíte o lidech, kteří mají v životě víc jak dvě manželství?

Na někoho to asi nemusí působit dobře, ale na druhou stranu si třeba takovou nevěru manžela/manželky sami nevyberete a proč byste kvůli tomu měli zůstávat sami až do smrti, že.
Doplňuji:
Ne, nemyslela jsem jenom nevěru, byl to jenom příklad, proto jsem napsala třeba.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, petra15 před 3646 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Myslím si, že jsou to normální lidé. Je to každého soukromá věc. Pro mě je podstatné, zda jsou to lidé sluší a ne příživníci, kolikrát jsou ženatí/vdaní je mi úplně jedno.

Nikdy se na to lidí ani neptám:-))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

nemyslím si o nich nic,je to jejich věc,ale mě osobně stačí jedna manželka a při představě,že bych měl měl vychovávat další k obrazu svému,raději zůstanu svoboden…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nesúďte bez znalostí príčiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Rozvod přece nemusí nijak souviset s nevěrou. Existují i jiné důvody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petra15

Zvláste u politiku bezná vec…(pátá manzelka…). Jedná se o nevyrovnané lidi, nedospelé, s deficity, tedy psych. nezdravé…Jinak souhlasím s zzzzz, nebot to jeste patrí k sirokému pojmu „normálnosti“. Kazdý je jiný…ale tobe tu jde spís o neveru, ne? A i to je diskutabilní pojem, který vidí kazdý jinak…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nic,
pokud své dřívější partnery nezabili …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Osobně po letech si myslím,že je to zcela v normě,láska přichází a odchází s věkem a zkušenostmi,lezením si na nervy,některými neshodami vyplývajících s v manželství,zkla­mání,pozdější nedůvěra,nebo si lezení na nervy,jsou ale páry,co spolu vydrží celý život,
osobně jsem opustil ženu před rokem po 29ti letech a ted prožívám tu pravou lásku,kterou jsem našel až ted.Jen je škoda,že jsem jí nenašel už dříve.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek