Yggdrasil.

Co si obecně myslíte o lidech, kteří mají v životě víc jak dvě manželství?

Na někoho to asi nemusí působit dobře, ale na druhou stranu si třeba takovou nevěru manžela/manželky sami nevyberete a proč byste kvůli tomu měli zůstávat sami až do smrti, že.
Doplňuji:
Ne, nemyslela jsem jenom nevěru, byl to jenom příklad, proto jsem napsala třeba.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Myslím si, že jsou to normální lidé. Je to každého soukromá věc. Pro mě je podstatné, zda jsou to lidé sluší a ne příživníci, kolikrát jsou ženatí/vdaní je mi úplně jedno.

Nikdy se na to lidí ani neptám:-))

Další odpovědi
Mc Merkurion

nemyslím si o nich nic,je to jejich věc,ale mě osobně stačí jedna manželka a při představě,že bych měl měl vychovávat další k obrazu svému,raději zůstanu svoboden…

led

Nesúďte bez znalostí príčiny.

Lamalam

Rozvod přece nemusí nijak souviset s nevěrou. Existují i jiné důvody.

petra15

Zvláste u politiku bezná vec…(pátá manzelka…). Jedná se o nevyrovnané lidi, nedospelé, s deficity, tedy psych. nezdravé…Jinak souhlasím s zzzzz, nebot to jeste patrí k sirokému pojmu „normálnosti“. Kazdý je jiný…ale tobe tu jde spís o neveru, ne? A i to je diskutabilní pojem, který vidí kazdý jinak…

ivzez

Nic,
pokud své dřívější partnery nezabili …

anonym

Osobně po letech si myslím,že je to zcela v normě,láska přichází a odchází s věkem a zkušenostmi,lezením si na nervy,některými neshodami vyplývajících s v manželství,zkla­mání,pozdější nedůvěra,nebo si lezení na nervy,jsou ale páry,co spolu vydrží celý život,
osobně jsem opustil ženu před rokem po 29ti letech a ted prožívám tu pravou lásku,kterou jsem našel až ted.Jen je škoda,že jsem jí nenašel už dříve.