Pokročilý

Co si o tom myslet? není to na "13- tku ) ?!

Minulý měsíc jsem měl přeplatek za vodné a stočné, řádově ve stokorunách a teď mi přišlo vyrozumění, že se mi zvedá záloha. Co si mám o tom myslet ? Předzvěst opětného zdražování ?!
Doplňuji:
Nejhorší je, že u nás vyhloubili studni a vybudovali vodovodní řád (v menším městě) naši dědové a tátové, nějaký pacholek vše dokázal dílo zprivatizovat a teď má jistý , nezanedbatelný, téměř bezpracný, příjem.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak na to ti odpoví jedině vodárenská společnost, která ti vodu dodává.
Náš okres má jednu z nejdražších vod 88 Kč za m3 ( vodné + stočné). Takže jestli jsi někde pod touto cenou tak se ti bude voda zřejmě zdražovat.

Další odpovědi:

Stříbrný

Tak to jste na tom jako v naší vesnici.Také jsme v akci "Zet" kopali a budovali vodovod (každý měl za povinnost vykopat 100 metrů v nepřístupném terénu, tenkrát ještě nebyly malé bagry, plus přípojku ke svému baráku) a po revoluci to zprivatizovali ti, co na to měli peníze (a to nám Klaus a spol. říkal, že máme všichni rovné šance) a dneska platíme jak mourovatí.
Jinak o té záloze.Ono to je stejné jako u elektriky.Pokud jeden rok musí za elektriku vracet, tak sníží zálohy, pokud větší částku doplácíš, tak zase zvýší zálohy (všechno z vlastní zkušenosti, každý rok hýbou se zálohami).

Diskuze k otázce

Pokročilý

IQ tykve

Jj, Tábor.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.